Autonomia Volkswagen Financial Services Autonomia

Bo samochód  
  ma dawać wolność 

Autonomia w motoryzacji.
Rewolucja w zakupie aut używanych

Kiedyś samochód był inwestycją na całe życie.
Teraz możesz korzystać z niego bez większych wyrzeczeń i zmieniać go nawet co kilka lat.
Na tym właśnie polega Autonomia.

Jesteś gotowy wejść do świata motoryzacyjnej niezależności?
Otwieramy przed Tobą szeroki wybór kilkuletnich samochodów, gotowych do dalszego użytkowania. Jeśli szukasz sprawdzonego auta używanego za rozsądne pieniądze – dobrze trafiłeś.
Jazda samochodem nie musi oznaczać przywiązania do jednego pojazdu.
Możesz użytkować auto, zachowując możliwość jego zmiany. Pozwól sobie na niezależność.

Szukasz używanego samochodu?
Zapnij pasy, bo mamy coś dla Ciebie!

Gdy jesteś świeżo upieczonym kierowcą

Gdy jesteś świeżo upieczonym kierowcą

– obalamy zasadę, że im jesteś młodszy, tym starszym autem jeździsz. Teraz stać Cię na całkiem młody samochód, który – tak jak Ty – pierwsze jazdy ma już za sobą. Używasz telefonu w abonamencie albo słuchasz muzyki w aplikacji? Teraz dokładnie tak samo możesz korzystać z samochodu.

Gdy myślisz o zmianie samochodu lub o drugim aucie

– i niestety wciąż tylko myślisz, odkładając decyzję na później, bo albo brakuje Ci gotówki, albo nie masz czasu, żeby osobiście sprawdzić, czy każdy samochód z ogłoszenia jest wart swojej ceny. Teraz nie musisz inwestować ani czasu, ani dużych funduszy, aby zrealizować swoje plany.

Gdy myślisz o zmianie samochodu lub o drugim aucie
Gdy marzy Ci się auto wyższej klasy

Gdy marzy Ci się auto wyższej klasy

– to marzenie łatwo dziś spełnić. Znajdź samochód, którym chcesz jeździć, i zaplanuj, jaką kwotę ze swojego miesięcznego budżetu możesz przeznaczyć na jego użytkowanie. Co więcej – po kilku latach możesz zmienić auto na nowszy model. To nie ekstrawagancja, ale korzystne rozwiązanie na miarę XXI wieku.

Lepiej wybrać to, co sprawdzone.

Zakup samochodu używanego kojarzy Ci się z długim, meczącym poszukiwaniem? Nawet jeżeli lubisz przebierać w autach na serwisach ogłoszeniowych, możesz zrobić to szybciej i trafniej! Kupienie dobrego i sprawdzonego auta używanego jest łatwiejsze, niż Ci się wydaje.

Obawiasz się złego stanu technicznego auta i dodatkowych wydatków?

Obawiasz się złego stanu technicznego auta i dodatkowych wydatków?

Tak bywa z samochodami z ogłoszenia. Auta używane dostępne w salonach są sprawdzone i certyfikowane, z udokumentowanym przebiegiem i historią napraw. Oferujemy młode samochody używane, pochodzące z wiarygodnego źródła. Nie mówimy, że „ktoś płakał, gdy je oddawał”.

Sprzedawca nie budzi Twojego zaufania?

Cóż – tak to bywa w komisach. W naszych autoryzowanych salonach dealerskich sprzedawcy mają obowiązek przedstawić Ci wszystkie informacje dotyczące wybranego auta. Ponadto dopasują do Twoich potrzeb oraz możliwości miesięczną ratę za użytkowanie – zostaniesz obsłużony profesjonalnie i załatwisz wszystko w jednym miejscu.

Sprzedawca nie budzi Twojego zaufania?
Najcenniejszy jest czas!

Najcenniejszy jest czas!

Zamiast weryfikować stan używanego auta z ogłoszenia, licząc na to, że sprzedający rzetelnie opowie Ci o jego wadach, lepiej wybierz pojazd, który został już sprawdzony pod względem technicznym, i zapoznaj się z dokumentami dotyczącymi jego eksploatacji i napraw. Szkoda czasu na nieefektywne poszukiwania, skoro można wybrać szybciej i pewniej.

Jak to działa?

Wybierasz kilkuletnie auto używane. Podczas spotkania ze sprzedawcą określasz, jak długo planujesz nim jeździć, ile przeciętnie pokonujesz kilometrów rocznie i jaka opłata miesięczna będzie Ci odpowiadała. Po podpisaniu umowy wyjeżdżasz z salonu młodziutkim autem. Jeździsz nim przez dwa, trzy albo cztery lata. Co miesiąc wnosisz stałą opłatę, jak rachunek za prąd czy telewizję, i korzystasz z niego, kiedy i jak chcesz.

wkład własny od 0-30% wartości auta

Krok 1
wkład własny od 0-30% wartości auta

Podejmujesz decyzję o tym, że chcesz jeździć sprawdzonym kilkuletnim autem. Nie musisz wpłacać pieniędzy, ale jeśli posiadasz wkład własny, możesz go wykorzystać – dzięki temu opłata za samochód będzie niższa.

niska rata przez okres 24, 36 albo 48 miesięcy

Krok 2
niska rata przez okres 24, 36 albo 48 miesięcy

Wybierasz okres, w którym chcesz jeździć wybranym samochodem: 24, 36 albo 48 miesięcy. Przez ten czas wnosisz niską ratę miesięczną i swobodnie korzystasz z pojazdu. Nie spłacasz całego auta – płacisz jedynie za spodziewaną utratę jego wartości w okresie użytkowania, co wpływa na wysokość miesięcznej opłaty. Dzięki temu stać Cię na młode auto prosto z salonu. Zapomnij o kilkunastoletnich modelach, których utrzymanie wiąże się z ciągłymi naprawami w najmniej spodziewanych momentach.

zakończenie umowy

Krok 3
zakończenie umowy

Kiedy zakończy się umowa, masz trzy możliwości.
Opcja pierwsza: możesz zwrócić samochód do dealera i – jeśli chcesz – zmienić go na inny, żeby przez następne lata jeździć młodszym modelem. W tym celu zawierasz nową umowę.
Opcja druga: jeśli użytkowany przez Ciebie samochód spełnia wszystkie Twoje oczekiwania i chcesz mieć go na własność – możesz go spłacić jednorazowo. Już przy podpisywaniu umowy dowiesz się, jaka będzie cena jego wykupu.
Opcja trzecia: możesz też pozostać przy sprawdzonym już przez Ciebie samochodzie i kontynuować opłacanie miesięcznych rat.


Pewny, używany
samochód


Sprawdzona historia
i pochodzenie


Niska miesięczna
opłata


Gwarancja
odkupu auta

Korzyści

Twoja wygoda

Nie musisz przeglądać setek ogłoszeń, aby znaleźć odpowiedni i pewny samochód używany – wybierzesz go w autoryzowanym salonie.

Korzystasz swobodnie z samochodu, a jednocześnie zachowujesz niezależność – to Ty decydujesz: albo wykupisz auto, albo je zwrócisz i – jeśli chcesz – wybierzesz nowszy model.

Twoje oszczędności

Nie musisz dysponować od razu dużą kwotą, aby cieszyć się wymarzonym samochodem.

Niskie raty za samochód są dopasowane do Twojego miesięcznego budżetu.

Twój spokój

Jesteś spokojny o stan techniczny auta, które wybierasz. Jest ono sprawdzone, a jego historia udokumentowana.

Nie martwisz się o późniejszą sprzedaż samochodu – tym zajmiemy się za Ciebie, a Ty będziesz mógł wybrać kolejny, młodszy model.